درباره ما

 
شرکت پارس ام سی اس  یکی از معتبرترین شرکت های تولید سیلندر تحت فشار میباشد که با تکیه بر توان فنی،قابلیت های منابع انسانی آموزش دیده و همچنین بهره گیری از آخرین فن آوریهای روز در صدد است در زمینه تولید وتامین مخازن تحت فشار بدون درز یکی از سه شرکت برتر خاور میانه و دارای بیشترین سهم از بازار مصرف داخلی می باشد و همچنین با توجه به کیفیت عالی محصولات تولیدی و تجهیزات موجود و گواهینامه های ماخوذه،صادرات تولیدی به کشور های منطقه و در نهایت کشور های اروپایی از اهداف بلند مدت این شرکت است.
چشم انداز(Vision ) :
شرکت پارس ام سی اس درصدد است در زمینه تولید و تامین مخازن تحت فشار بدون درز یکی از سه شرکت برترخاورمیانه و دارای بیشترین سهم بازار داخلی باشد.
ماموریت (Mission):
    این شرکت به منظور تامین تجهیزات تامین سوخت خودروهای گازسوزجهت بهینه سازی مصرف انرژی در خودروها تاسیس شده است .
   همچنین این شرکت،عرضه خدمات با بهترین کیفیت و بر اساس آخرین استانداردها و فن آوری و تامین خواسته ها و جلب رضایت مشتریان را مد نظر خود قرارداده است .
    شرکت بازار فعلی خود را صنایع خودرو داخل کشور و بازار هدف را کشورهای در حال توسعه می داند.
    این شرکت تلاش میکند تا با گسترش زمینه های ثبات وپایداری محیط کاری سالم ،پویا و ممطمئن برای کارکنان مهیا ساخته و با تکیه بر توان فنی و منابع انسانی امکان دسترسی به دانش فنی در زمینه کاری به عنوان یکی از معتبرترین شرکتهای همکار در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی در کشور مطرح گردد.
  •     کانون توجهات در این شرکت ارتقاءکیفیت،منابع انسانی ،محیط زیست ، و رضایت مشتری می باشد.
  •     افزایش سهم بازار با اعمال برنامه ریزی دقیق و مدون
  •     گسترش محصول و دستیابی به تولید مخازن تحت فشار صنعتی و پزشکی